Jõesuu Aknad ja Uksed

Kes me oleme

Meie firma on asutatud 1975. aastal Taanis. Aastal 2000 avasime tehase Eestis, kus töötas alguses 20 inimest. Tänaseks pakume tööd Eestis üle 200 inimesele. Oleme ettevõte, mis arendab, täiustab ja kaasajastab oma tootmisprotsesse ja -tehnoloogiaid pidevalt. Meie töötajad suhtuvad igasse valmistatavasse tootedetaili põhjalikkuse ja täpsusega, muutes iga toote eriliseks.

Millega me tegeleme

Toodame täispuit ja alumiiniumprofiil aknaid ja uksi. 100% oma toodangust müüme Skandinaaviasse.
Rohkem kui 30-aastane kogemus tootjana ehitusmaastikul tähendab, et oleme kogenud nii paremaid kui halvemaid aegu. Seetõttu usume, et meie areng ja investeeringud saavad tulla vaid juba teenitud tulust. Sel viisil kindlustame iseseisvuse ja usaldusväärsuse, mis lõppkokkuvõttes tagab parema turvatunde meie klientidele ja tarnijatele.


We are INWIDO

2014. aastal sai meist INWIDO osa. INWIDO on üks juhtivatest akende ja uste tarnijatest Euroopas. INWIDO Gruppi kuuluvaid ettevõtteid seob koostöö ostuvaldkonnas ning ühine tootearendus. Sellest tulenevalt saame oma klientidele pakkuda väga kõrget kvaliteeti väga atraktiivse hinnaga. Rohkem infot INWIDO kohta saab aadressil www.inwido.com.